• Tak a môžeme sa korčuľovať...

• Vďaka šikovným chlapom z Pušoviec, už od zajtra obúvame korčule. Dominik Salitrik, Martin Migáš, Martin Tkáč a samozrejme starosta Ján Namešpetra nám pri našej škole spravili klzisko, ktoré má slúžiť všetkým športuchtivým korčuliarom... Hurá na ľad.

• Oznam pre rodičov o prevzatí Ag testov

• Vážení rodičia,

preberanie Ag testov pre žiakov bude v pondelok 17.1. 2022 od 6.45 hod. do 16.00 hod. a v utorok 18.1.2022 od 6.45 hod. do 16.00 hod.

Výdaj  testov sa uskutoční pred hlavným vchodom  ZŠ Pušovce.

Prosíme rodičov o dodržiavanie hygienicko-epidemiologických opatrení /R-O-R/. So sebou si prineste  VLASTNÉ PERO !!!

Aplikácia testov sa odporúča vždy v pondelok a vo štvrtok /ráno/  pred nástupom do školy, aby sa overil zdravotný stav žiaka. Ak je test negatívny, žiak môže ísť do školy. Ak je test pozitívny, rodič požiada detského lekára o PCR test a oznámi túto informáciu triednemu učiteľovi.