• Zavedieme 5. ročník v našej škole.

•       Možno sa už k Vám dostala informácia o novej reforme školstva, ktorá nás čaká. Okrem iných zmien sa základné vzdelávanie rozdelí na tri cykly, v ktorých bude deväť ročníkov základnej školy. Prvý cyklus bude pokrývať prvý až tretí ročník, druhý cyklus štvrtý a piaty ročník a tretí cyklus šiesty až deviaty ročník základnej školy.

Pre smerovanie našej školy je dôležité hlavne zavedenie druhého cyklu, v ktorom je aj 5. ročník a my ho chceme mať v našej škole. Potrebujeme preto nový priestor. Pán starosta obce Ján Namešpetra je s danou situáciou oboznámený a maximálne súčinný, preto popri iných aktivitách v obci už na nových priestoroch pre našu školu začal konať. Intenzívne pracuje na  získaní dotácie z Plánu obnovy a odolnosti SR na prestavbu celej školy. Začalo sa už s prácami na projekte, ... , aby ten 5. ročník v našej škole bol.

"Resp. máme aj plán B."